5 pomysłów na stylizację do biegania

Uprawianie sportów to ostatnimi czasy bardzo modna sprawa. Każda z nas pragnąć idealnej sylwetki powinna podjąć aktywność fizyczną, co ma wspaniały wpływ nie tylko na nasz wygląd zewnętrzny, ale także na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jedną z najczęściej podejmowanych aktywności fizycznych, a zarazem jednym z najmodniejszych obecnie sportów, jest bieganie. Podczas biegania każda z nas także chce wyglądać dobrze i atrakcyjnie, dlatego dzisiaj prezentujemy 5 pomysłów na stylizację do biegania. A dla tych z Was, które chciałby się dowiedzieć więcej na temat biegania polecamy – poradnik trenera jak przygotować się do maratonu.

 

Stylizacja zimowa

Biegać należy o każdej porze roku, aby przez zimowy czas nie wyjść z formy. Zimą biegać można, albo na siłowni na bieżni, albo w odpowiednim ciepłym ubraniu. Dla osób, które chcą biegać na zewnątrz proponujemy ocieplane dresy czarnym kolorze, do tego proponujemy czarny golf z termoaktywnej tkaniny oraz ciepłą polarową sportową kurtkę w modnym w tym sezonie – jasnozielonym kolorze. Na głowę ubieramy także czarną czapkę lub szeroką opaskę. Natomiast na nogi ubieramy czarne buty sportowe. W przypadku dużego mrozu warto zasłonić usta czarną chustą, szalikiem lub maseczką, aby mroźne powietrze nie raniło naszych dróg oddechowych.

 

Stylizacja wiosenna

Wiosna kalendarzowa już za pasem, a to oznacza, że nawet osoby, które zimą ćwiczą na bieżni, zaczną coraz częściej wychodzić na treningi  na zewnątrz. Wówczas jeśli chcecie być modne powinnyście włożyć buty sportowe w kolorze fuksji (tak nadal ten kolor jest w modzie) i do tego zakładamy granatowe legginsy oraz taką samą granatową bluzę, zaś pod spód wkładamy szary T-shirt.

 

Stylizacja letnia

Lato to pora upałów i wysokich temperatur, dlatego najlepiej wówczas biegać rano lub wieczorem. Latem do biegania wkładamy opalizujące buty w mocnych, energetycznych kolorach, do tego zakładamy szorty z białym kolorze i fioletowy stanik sportowy, mniej odważne panie mogą założyć na wierzch kolorową bluzkę na ramiączkach. Kolory bluzki powinny być zgodne z tymi na butach, mogą także być opalizujące.

 

Stylizacja jesienna

Jesienią znów temperatury bywają niskie, dlatego w tej stylizacji proponujemy czarne legginsy z termoaktywnego materiału i taką samą bluzkę wszystko z czarnym lub szarym kolorze, do tego pikowany bezrękawnik i buty sportowe w tym samym kolorze. Może to być modny w tym sezonie fiolet czy musztardowa żółć. Na głowę wkładamy szeroką, czarną opaskę.

Przypisane w