Dobrze dobrany garnitur

Garnitur towarzyszy mężczyzną w wielu sytuacjach życiowych. Jest to formalny strój odpowiedni na wiele okazji. Wkładamy go zarówno na śluby, wesela, jak i pogrzeby. Jest to doskonały ubiór do opery, na uroczystą kolację czy też na spotkanie biznesowe. Każda kobieta potwierdzi też, że mężczyźni w garniturach wyglądają o wiele lepiej. I nie jest to czcza pochwała, rzeczywiście garnitur to strój, który podkreśla i buduje walory męskiej sylwetki. Dobrze dobrany garnitur pozwala przywrócić proporcje nawet nieproporcjonalnym sylwetkom. Jeśli nie wiemy jak dobrać garnitur można odwiedzić sklep z garniturami w Lublinie czy innym mieście i skorzystać z rad profesjonalnej obsługi.

 

Wybierając garnitur dobrze jest zwrócić uwagę na długość zarówno marynarki, jak i spodni. Marynarka powinna zakrywać pośladki, ale nie powinna być zbyt długa. Obecnie w modzie są bardzo krótkie marynarki, mogą się o nie pokusić panowie o nienagannej sylwetce, trzeba jednak pamiętać, że taka długość marynarki nie będzie uniwersalna. Dlatego jeśli zależy nam na czymś, co sprawdzi się latami lepiej wybrać garnitur z dłuższą marynarką. Różne modele można znaleźć między innymi na stronie http://www.ewtex.pl/sklepy/outlet-center-lublin.html. Ważna jest także długość rękawów – nie powinny one być zbyt długie. Zasadą jest bowiem, że spod rękawów marynarki powinny wystawać mankiety koszuli. Także nogawki spodni nie powinny być zbyt długie. Jeśli nogawki są szeroki – powinny sięgać do obcasa buta, jeśli krótkie – powinny kończyć się przy cholewce buta.

Odwiedzając sklep z garniturami w Lublinie, dowiemy się od obsługi, że dobór garnituru powinien zależeć także od sylwetki. Panowi postawni i tężsi powinni wybierać garnitury o szerokich klapach oraz szerszych nogawkach. Natomiast mężczyźni szczupli i filigranowi powinni sięgać po garnitury z wąskimi klapami oraz spodnie dopasowane, ale nie zbyt obcisłe.

Pamiętając o tych wszystkich radach i zasadach każdy mężczyzna z pewnością dobierze idealny dla siebie garnitur.

Przypisane w