Modne dzieci, czyli jakie?

W dzisiejszych czasach, kiedy modnie jest chwalić się zdjęciami swoich pociech we wszystkich możliwych mediach, coraz popularniejsze stają się markowe ubranka dla niemowlaka. Nie ma się co dziwić, markowe ciuszki są naprawdę ładne, do tego najlepszej jakości.

No i fantastycznie prezentują się na zdjęciach!

Dziecko ubrane w porządną, firmową odzież naprawdę łatwo wystylizować, dostępne są gotowe zestawy, a i pojedyncze elementy odzieży łatwo odpowiednio skompletować, by efekt końcowy był zadowalający.
Inna modna dziś postawa, to bycie eko. Używanie certyfikowanych kosmetyków, jedzenie bio-żywności. Z duchem czasu są też ekologiczne ubranka dla niemowląt. Zawsze pod zdjęciem wystylizowanego dziecka można dopisać kilka słów o tym, że jest ubrany w odzież pochodzącą z certyfikowanej bawełny. Zapewne za taką postawę otrzymamy kilka dodatkowych „lajków”, wszach wyjdziemy na rodziców, którzy nie tylko dbają o swoje dzieci, ale i o matkę ziemię.
I na koniec – co mnie osobiście podoba się najbardziej, to eleganckie ubranka dla dzieci. Naprawdę przeuroczy są chłopcy, którzy ledwo zaczynają chodzić, a już wystrojeni są jak na własne wesela. Malutkie garniturki czy smokingi, do tego mini krawatki albo muszki. Cukier z lukrze. Fantastycznym pomysłem są również bardziej casualowe, choć nie mniej urocze, body niemowlęce z nadrukami imitującymi eleganckie ubiory – klapy garnituru, guziczki koszuli, krawaty, muszki czy szelki.

W tym przynajmniej dziecku jest przynajmniej wygodnie. Bo takie maluszki raczej nie są zachwycone ani wytwornymi strojami, ani tym bardziej sesjami zdjęciowymi, które na co dzień urządzają im ich mamuśki.

Przypisane w