Randka niespodzianka – w co się ubrać?

Wasz mężczyzna postanowił zrobić Wam na Walentynki niespodziankę i nie chce zdradzić, gdzie pójdziecie na randkę? To nasuwa pewien problem – jak się ubrać? Jeśli ubierzecie się mało szykownie, a będzie to elegancka restauracja poczujecie się trochę nie na miejscu, jeśli zaś ubierzecie obcasy, a on zechce zabrać Was na wycieczkę po górach, to będzie dla Was nie lada wyzwanie. Jeśli, więc stoicie przed perspektywą randki – niespodzianki macie dwa wyjścia: zapytać ukochanego jak macie się ubrać lub przyodziać ciuchy, które będą nadawały się świetnie na każdą okazję. Poniżej znajdziecie kilka rad odnośnie stroju, które pozwolą Wam przygotować stylizację na randkę niespodziankę.

To Wy najlepiej znacie swego faceta, jesteście, więc w stanie określić poziom jego zwariowanych pomysłów. Oceńcie więc, czy Wasz facet to typ, który mówiąc o niespodziance myśli o skokach spadochronowych czy o kolacji w restauracji. Im większy poziom fantazji Waszego faceta, tym Wasza stylizacja powinna być luźniejsza i wygodniejsza. Jeśli chcecie mieć pewność, że nie zrobicie czegoś niewłaściwego w swoim ubiorze zawsze możecie sięgnąć po sprawdzoną stylizację na każdą okazję, czyli jeansy, białą bluzkę z kołnierzykiem i żakiet, a wszystko uzupełnione ciekawą i kolorową biżuterią. Dzięki temu niezależnie czy traficie na górski szlak czy do eleganckiej restauracji, będziecie wyglądać dobrze i nie będzie Wam zimno.

Jeśli torebka to tylko listonoszka. Dlaczego? Nie wiecie, gdzie zabierze Was ukochany, a jeśli będą to atrakcje wymagające używania rąk? Wtedy kopertówki i kuferki będą zupełnie nieporęczne. Co jeśli torebka będzie przeszkadzać Wam w dobrej zabawie na randce niespodziance? Dlatego też na randkę – niespodziankę najlepiej wybrać torebkę – listonoszkę, którą przewiesicie przez ramię i macie pewność, że nie będzie Wam ona w niczym przeszkadzać. Wiele gustownych i modnych torebek tego typu znajdziecie tutaj – Stylowy Dodatek.

Płaskie botki – mamy zimę, więc teraz na randkę niespodziankę ubierzcie botki, jeśli będzie to inna pora roku płaskie sandały, albo baleriny. Są to buty eleganckie i kobieta, ale w przypadku, gdyby przyszło Wam dużo chodzić, czy przedzierać się przez chaszcze będą wystarczająco wygodne, by nie przeszkadzały Wam w czerpaniu przyjemności z randki.

To kilka podstawowych zasad jakie warto zastosować wybierając się na randkę – niespodziankę, warto o nich pamiętać, aby nic nie przeszkadzało Wam w miłym spędzeniu czasu z ukochanym mężczyzną.

Przypisane w