T shirty streetwear – to lubimy!

T shirty streetwear damskie i męskie

Stylowa sportowa brunetka kobieta z rękami w kieszeniach w modnej miejskiej bluzie w pozowanym parku miejskim w zimny deszczowy dzień jesienny na tle metalowego garażu.

Moda streetwear jest już chyba każdemu dobrze znana, a z pewnością w swojej szafie posiadamy najbardziej ulubione t shirty. Każda kobieta oprócz swojej damskiej garderoby lubi wskoczyć od czasu do czasu także w męski podkoszulek. Niezobowiązujący luźny styl to umiłowana odzież każdego aktywnego człowieka, niezależnie od płci. Nade wszystko bowiem w życiu liczy się wygoda. A dogodność ta równa się komfortowym t shirtom, najlepiej z niebanalnym nadrukiem, sloganem, który obwieszcza światu, co nam w duszy gra. To tak jak stworzenie własnego powietrza, którym chce się oddychać.

Streetwear czy street wear?

Każdy, kto zasłyszał hasła reklamujące tzw. modę uliczną, określaną w poprawnym zapisie jako streetwear, z pewnością analizował o co w tym chodzi. Szczęśliwy jednak najbardziej ten, kto sprawdził ją dosłownie na własnej skórze. To stylizacja, która jest największym rywalem nawet topowych projektantów mody. Jej główne atuty to przede wszystkim wysoka jakość, najwyższy komfort i ponadczasowość. Wszystkie te elementy wespół stanowią niesamowitą siłę odzieży, a ta z kolei przenosi się na swoich właścicieli i napełnia ich pozytywną energią. Stąd styl ten ma już współcześnie setki tysięcy fanów w zasadzie w każdym przedziale wiekowym.

T shirty i co jeszcze dla streetwearowca?

Och, jak przyjemnie w końcu po pracy odwiesić sztywną marynarkę, plisowaną spódnicę czy rozwiązać supeł na krawacie. Wakacje są szczególnym czasem, kiedy mamy nieodpartą chęć, a zarazem najlepszą sposobność pozwolić sobie na pełen luz, brak krępacji i jednocześnie różnorodność. Pakując walizkę na upragnione wczasy, chcemy wrzucić do niej najlepsze, najpiękniejsze, najbardziej wyraziste ubrania. Bo w końcu możemy być sobą, szczególnie w miejscu, w którym nikt nas nie zna i nie ocenia. Kobiety najchętniej wtedy przytulają szerokie kolorowe t shirty oversize, koszule w kratę, wzorzyste legginsy, boyfriendy oraz barwnie nadrukowane luźne bluzy. Mężczyźni nie pozostają w tyle i też mocno podkreślają swój indywidualizm chociażby przy pomocy jaskrawych koszulek, sportowych dżinsów czy niebanalnej czapki z daszkiem. Każdy z nas ewidentnie chce zaakcentować swój styl i dzięki ubiorowi celebrować swoje piękno, a jednocześnie wyróżnić się w tłumie.

Street fashion w polskim sklepie

Polacy podobnie jak i mieszkańcy innych regionów świata również czują streetwearowy rytm. Mamy wiele krajowych mniej lub bardziej znanych oryginalnych marek. Wysoka jakość i bogate niestandardowe wzornictwo to na przykład NZDM OFFICIAL proponujące precyzyjnie wykonane bluzy, t shirty damskie i męskie oraz dodatki w duchu streetwear. Styl ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków, którzy stawiają na modę praktyczną i wygodną i są zarazem wielbicielami edycji limitowanych.

Przypisane w