Wasze ulubione typy torebek

Torebki to miłość każdej kobiety, każda z nas ma ich w swoje szafie przynajmniej kilka, jednak większość ma także swój ulubiony typ torebki. Przeprowadziliśmy ankietę jakie wzory są Waszymi ulubionymi i dlaczego?

~MimiKa: moim ulubionym typem torebki są szoperki, uwielbiam je bo są obszerne i zawsze wszystko się w nich mieści. Idąc do pracy czy na imprezę nie muszę martwić się, że nie mam miejsca na zapasową parę butów czy pojemnik ze śniadaniem, bo do mojej szoperki na pewno wszystko się zmieści. Ostatnio wybitnie upodobałam sobie zakupy torebek w – https://elfrika.pl/pl/c/SHOPPERKI/72, bo mają najróżniejsze typy szoperek a na dodatek we wszystkich kolorach tęczy :D.

 

~Julia72: dla mnie istnieje jeden typ torebki, jest to kuferek. Jestem osobą zorganizowaną i lubię porządek, w mojej torebce taki porządek też musi być, a dzięki torebką kuferkom mam wszystko pod ręką w określonym miejscu i bez trudu to znajduję. Jestem mam, a to znaczy, że muszę mieć przy sobie więcej rzeczy, listonoszka byłaby za mała dla moich potrzeb natomiast w kuferkach wszystko doskonale się mieści i ma swoje miejsce.

 

~HipSta: dla mnie istnieją wyłącznie worki, nie jest to może torebka, bo bardziej przypomina plecach, ale to zdecydowanie mój ulubiony dodatek do stroju. W worku zmieszczę wszystkie potrzebne mi rzeczy, a do tego ma fancy look, który pasuje do wszystkiego. W zasadzie z workiem mogą u mnie konkurować tylko nerki.

 

~MiniMaus: ja jestem fanką kopertówek. Uważam, że te niewielkie, eleganckie torebki są niezwykle kobiece, a przy tym stanowią subtelny dodatek do stroju i doskonałe jego uzupełnienie. Moim zdaniem to najpiękniejsze torebki świata. Mieszczą się w nich wszystkie niezbędne współczesnej kobiecie rzeczy, choć niestety nie nadają się na co dzień, bo trudno wyobrazić sobie wyjście na zakupy z kopertówką, ale w tym cały ich urok, że nie są powszednie.

 

~Iga P.: najczęściej noszę ze sobą aktówki, bo tego wymaga moja praca, żadna inna torebka nie nadaje się tak dobrze do przenoszenia dokumentów. Może to mało romantyczne, ale ten typ torebki towarzyszy mi na co dzień i bardzo je polubiłam.

Przypisane w